KIBRIS TOWN HOUSES

KIBRIS TOWN HOUSES PROJE AÇIKLAMASI

Kuzey Kıbrıs Girne İlçesinde bulunan Kıbrıs Town Houses projesi siz değerli yatırımcılara harika bir yatırım fırsatı sizleri bekliyor!
Tarihi ve kültürel zenginliğin birleştiği Girne Alsancak Belediyesi sınırlarındaki Kıbrıs Town Houses Projesi ile ilgili merak ettiğiniz her şey için GL Estates Cyprus ile iletişim kurmaktan çekinmeyin.

PROJE DETAYLARI

Girne Town Houses Projesi Konumu:

Girne Town Houses Projesi Alsancak Belediyesi’nde, Çıkarma Plajının hemen üzerinde, Escape Plajına ise sadece 3 dk yürüme mesafesinde, Deniz Kızı Plajı ve Camelot Plajı gibi popüler plajlara ise çok yakındır.

Kıbrıs Town House Projesi Girne merkezine yaklaşık 9 dk. sürüş mesafesinde bulunmaktadır.

Kıbrıs Town Houses Projesi Olanakları:

 • 2 Yetişkin Yüzme Havuzu
 • 2 Çocuk Yüzme Havuzu
 • Jakuzi
 • Yürüyüş Yolları

Konut Detayları:

Girne Kıbrıs Town Houses Projesi içerisinde;

 • 1+1 konut tipi
 • 2+1 konut tipi
 • 3+1 konut tipi

olmak üzere dağ ve deniz manzaralı 3 farklı konut alternatifi, bulunmaktadır.

Kıbrıs Town Houses Projesi Alan Detayları:

Kıbrıs Town Houses Projesi geniş odalar, geniş bahçeler ve en ince ayrıntısına kadar tasarlanmış ortak alanlar sunmaktadır.

Kıbrıs Town Houses Projesi 32,5 dönüm (43,485 m2) arazi içerisine yerleştirilmiştir. Proje arazisinin doğusunda Orman Milli Parkı ve batısında ise Milos Ormanı bulunmaktadır.

Uluslararası Sertifika:

Town Houses Projesi ile birlikte Kıbrıs’ta bir ilki gerçekleştirerek Uluslararası BREEAM SERTİFİKALI ilk proje olacak olan, engelsiz, doğa ve çevre dostu bir proje inşa edilmiştir.

Proje Teslim Tarihi:

Projemiz için Kıbrıs’ta bir ilke imza atılarak İŞ Bankası ile 20 yıllık natamam kredi anlaşması yapılmıştır. Kıbrıs Town Houses Projesinin anahtar teslimi bu yıl, yaz başında başlayacaktır.

Girne Town Houses Projesi,

KIBRIS KÜLTÜRÜNE, SAMİMİ KOMŞULUK İLİŞKİLERİNE VE KIBRIS MİMARİSİNE ÖZLEM DUYANLARA, GÖRSEL BİR ZENGİNLİK VE YAŞAM ALANI SUNAN, BEKLENTİLERİNİZİN ÜZERİNDE EŞSİZ BİR PROJE!

Eğer siz de tarihi limanı, etkileyici müzeleri, antik şehri ve dinamik yapısı ile Kıbrıs Girne’de Satlık Ev arayışında iseniz, Kıbrıs Town Houses Projemiz tam size göre! Hem Girne’de yaşamayı düşünenlere hem de yatırım yapmak isteyenlere uygun Kıbrıs Town House Projesi siz değerli alıcılarını bekliyor!

Daha detaylı bilgi almak için GL Estates Cyprus ile iletişim  kurmaktan çekinmeyin. Dilediğiniz zaman GL Estates Cyprus’u arayabilirsiniz.

KONUT TİPLERİ

Model 1 (1+1 konut tipi) :
Her blokta, zemin katta 4 adet ve birinci katta 4 adet 1+1 daire bulunmaktadır. Zemin kattaki dairelerin 41-52 m2 arası bahçe alanları bulunmaktadır. Zemin katta ve birinci katta bulunan 1+1 daireler 66 m2 kapalı alana sahiptir.
1+1 dairelerimizin neredeyse tamamı dağ ve deniz manzaralıdır. Konut, manzara ve bahçe alanlarına göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

Model 2 (2+1 konut tipi) :
Her blokta, zemin katta 4 adet ve birinci katta 4 adet 2+1 daire bulunmaktadır. Zemin kattaki dairelerin 75-165 m2 arası bahçe alanları bulunmaktadır. Zemin katta ve birinci katta bulunan 2+1 konutlarımız 117 m2 kapalı alana sahiptir.
2+1 dairelerimizin neredeyse tamamı dağ ve deniz manzaralıdır.

Model 3 (3+1 konut tipi) :
Tek katlı, bahçeli, çatı teraslı olan 3+1 müstakil bungalow modelimizden sadece 5 adet bulunmaktadır. 207 m2 kapalı alana , 44 m2 üst teras alanına, 227-269 m2 aralığında bahçe alanına sahip bu modelimiz zemin kattan dağ ve deniz manzarası görebilmektedir. Bu modelimizden sadece 2 tane satışta villamız kalmıştır.

PROJE ÖZELLİKLERİ

 • 2 Yetişkin Yüzme Havuzu
 • 2 Çocuk Yüzme Havuzu
 • Jakuzi
 • Yürüyüş Yolları
 • Çocuk Oyun Parkları

PROJE GÖRSELLERİ

Genel Görseller

Kat Planları