Skip to content

Alsancak’ta 3+1 Satılık Villa

£ 390.000
3+1
Building Code : N-Villa

Room (s)

3

Living Room (s)

1

Bathroom

1

WC

1

Explanation

GİRNE ALSANCAK’DA DOĞA HARİKASI PROJEMİZ

Akdeniz’in mimarisinin ve cömert doğasının en güzel örneklerinden ilham alınarak geliştirilen Natura evlerimizle iç içe Orman, dağ ve denize hiç bu kadar yakın olmadınız. Projemiz tüm bu özellikleri doyasıya yaşayabilmeniz için özel olarak dizayn edilmiş konutları, dış mekanlarda vakit geçirmeyi de daha zevkli kılacak şekilde tasarlandı. Projemizde sosyal alanlar, geniş balkonlar, bahçe düzenlemeleri ve panoromik manzaralı teraslar ile birlikte bölgedeki güçlü doğa elementleri ile muhteşem bir ortamda yaşayabilmeniz için tasarlan Natura’da Beşparmak Dağları’ndaki kayaların renk tonlarını kullandık. Sadece bir ev değil bir yaşam şeklini bulabileceğiniz daire ve özel dizayn penthouse konutlarımızda satışlarımız başladı.

Projemiz hemen yanıbaşında yer alan Alsancak Park’tan etkilenerek Yeşil ada Kıbrıs’ın en güzel konumlarından birinde hayat buluyor. Projemize sadece 150 metre mesafede bulunan Escape beach plajı ve güneyden yükselen beş parmak dağlarının gölgesinde bir projede olmasını istediğiniz tüm özellikler Natura ‘da.

Girne merkezinin yanı başında trafiğe takılmadan hem merkezin stresinden uzakta hemde yanıbaşında olmanın verdiği huzuru yaşamak artık elinizde.

Availability

Building Features

Seramik
Deniz Manzarası
Dağ Manzarası
Orman Manzarası
Bahçe
Teras
Havuz
Kapalı Havuz
Kapalı Otopark
Açık Otopark
Özel Otopark
Güvenlik
Klima-TV-Tel Altyapısı

Heating Type

Klima

Location Features

Toplu Ulaşım
Restaurant
Market
Beach
Park
ATM
Okul
Eczane